Ledige lejemål

Herluf Trolles vej 2A 2. tv., Slagelse

Drømmer du om at bo centralt – men stadig med ro og dit eget uderum? Så er denne fine 2-værelses lejlighed et oplagt valg.

Lejligheden fremstår nymalet og pænt istandsat med lyse, hvide vægge, lofter og paneler, som skaber en indbydende og moderne atmosfære. Boligen indeholder et funktionelt køkken, en rummelig stue, et godt værelse samt både toilet og badeværelse.

Der er adgang til fælles faciliteter såsom vaskekælder og fælles gård. Derudover medfølger eget kælderrum til praktisk opbevaring.

Beliggenheden er særdeles attraktiv med kort afstand til alle hverdagens fornødenheder. Slagelse Station ligger under 1 km fra boligen, og både busforbindelser, skoler, indkøb, caféer, butikker og bymidten nås på få minutter.

Bemærk: Husdyr er ikke tilladt.

Areal
54 m2
Værelser
2
Ledig fra
1. august
Månedlig husleje
Kr. 5.049
Aconto vand og varme
Kr. 800
Depositum
Kr. 15.147
Forudbetalt leje
Kr. 10.098
Kontakt

Gitte

58 35 10 10

Lignende lejemål

Vi har desværre ingen ledige lejemål i øjeblikket.
Vi har desværre ingen ledige lejemål i øjeblikket. Du er velkommen til at kontakte os for opskrivning på vores venteliste. Kontakt Gitte på tlf. nr. 58 35 10 10 eller på udlejer@jmiejendomme.dk.
Herluf Trollesvej 2B. 1. th
Lejligheden fremstår flot med nymalede hvide vægge, lofter og paneler samt lakerede plankegulve. Boligen indeholder et pænt køkken, en stue, et værelse samt et badeværelse.
JMI Ejendomme A/S
Norvangen 3 D, opg. D, 1. sal
4220 Korsør
CVR: 82850317
  • 58 35 10 10
  • udlejer@jmiejendomme.dk